Zuzančiny Pohádky

Králoství dobré nálady

Hledáček

Vlastní vyhledávání

Zvýšení návštěvnosti a reklama zdarma pro váš web:))

Asitenční psi pro zdravotně postižené- Pomocné tlapky o.p.s. zdarma předávají speciálně vycvičené asistenční psy pro lidi s tělesným postižením, lidem nevidomým,neslyšícím nebo s kombinovaným postižením.

Svitluny_tarot a numenorologie rádce na cestě životem

Sposta receptů doma v počítači!

Výměna ikonek ZDARMA

PageRank ukazatel

GamePark.cz

HappyTreeFriends.biz- vše o HTF, episody,hry,pohlednice,vše zdarma

Nový panel

Mléčné koktejly

Příprava:Všechny suroviny kromě kokosového mléka vložíme do mixéru a umixujem dohladka.Poté přilijeme kokosové mléko a promícháme.Vlijeme do vychlazené sklenice a ozdobíme jahodami.

Suroviny:1/2 šálku mléka  1/2 banánu 2 jahody 1/2šálku ananasu nakrájeného na větší kousky 1/2šálku bílého jogurtu 1 lžička medu 2 kostky ledu 1/2šálku kokosového mléka jahody na ozdobení.

 

Příprava: Všechny suroviny vložíme do mixéru a umixujeme dohladka.Vlijeme do vychlazené sklenice,ozdobíme polovinou jahody a pokapeme čokoládovým sirupem.

Suroviny:1/2šálku mléka,4mražené jahody,8-10 borůvek,1/2 šálku bílého jogurtu 1 lžíce čokoládového sirupu 2-3 kapky vanilkové esence 3 kostky ledu  jahody a čokoládový sirup na ozdobení.

Příprava:Všechny suroviny vložíme do mixéru a umixujeme dohlaka.Vlijeme do vychlazené sklenice a ozdobíme polovinou jahody.

Suroviny:1/2šálku mléka 6 mražených jahod 1/2 šálku bílého  jogurtu 1 lžička medu 2-3 kapky vanilkové esence 4 kostky ledu jahody na ozdobení.

Příprava:Všechny suroviny vložíme do mixéru a mixujeme dohladka.Vlijeme do vychlazené sklenice a posypeme opraženým musli.

Suroviny

1/2šálku mléka,1/2manga,oloupaného na menší kousky 1/2banánu 1/2šálku bílého jogurtu 1 lžička opraženého musli 1 lžíce datlové pasty 3kostky ledu opražené musli na ozdobení.

 
motto: Jdi cestou duhy,jdi cestou písně a vše tvé bude krásné